Annons

Lyckad auktion för att rädda ängshöken

En lyckad auktion av en ängshöksakvarell ger ett tillskott på 25 000 kronor för projektet att skydda den hotade fågelarten på Öland.
Öland • Publicerad 4 juni 2020 • Uppdaterad 8 juni 2020
Foto: Privat
Annons
Annons
Annons
Annons